Apie – Senatorių pasažas
Potatoes

Sveiki atvykę į Senatorių pasažą

“Unikalūs kulinariniai potyriai jūsų namuose”

“Nuo visų mūsų – visiems jums”

Vilniaus širdyje jūsų laukia senatorių pasažas – istorinė vieta, kurioje išskirtinės kokybės produktais ir unikaliomis kulinarinėmis patirtimis rūpinasi 14horses, nineteen18, okayum ir įvairios mūsų parduotuvėlės. Esame pasiruošę jus nustebinti organiškai užaugintais produktais ir originaliomis skonių kombinacijomis, tiesiai iš mūsų ūkio farmers circle.

Farmers circle ūkis neapsiriboja organiška ūkininkyste, mes rūpinamės tvarumu visame, ką darome.

Darbas su gamta, o ne prieš ją – yra mūsų veiklos pagrindas. Didžiuojamės galėdami pristatyti produktus Iš mūsų dirvos ant jūsų stalo.

Outside restaurant

Mūsų parduotuvės

Muu

Chef
Chef2

Mėsinėje mūū rasite viską, ko reikia norint namuose pasigaminti restorano vertą mėsos patiekalą - siūlome brandintą, žalią bei marinuotą ekologiškai augintų gyvulių mėsą bei įvairius jos gaminius - dešreles, kumpius ir visus kitus mūsų šefų fantazijos ir darbo vaisius, paruoštus jų rankomis ir pagal jų receptus.

Taures

Champagne 2
Champagne 1

Mūsų vyninė siūlo daugybę kruopščiai atrinktų organiškų, biodinaminių ir natūralių vynų.

Desros

Cheese Variety
Waitress

Dešros pasirūpins, kad ant jūsų stalo nepritrūktų Išskirtinių užkandžIų, kuriuos paruošėme patys iš farmers circle ūkyje užaugusių ingredientų, arba parūpinome iš atsakingų, maistą mylinčIų ir gerbiančIų bendraminčIų ūkininkų.

Grudas

Sweet bun
Bread basket

Kepykla grūdas yra pasiruošusi nustebinti kiekvieną smaližIų, siūlydama įvairiausius mūsų rankose kurtus ir kasdien šviežiai kepamus kepinius. Čia rasite viską - nuo bandelių iki natūralaus raugo duonos.

Dirva

Garlics
Autumn festival

Dirva yra senatorių pasažo širdis ir tiltas į mūsų farmers circle ūkį. Čia rasite mūsų ūkyje užaugintas šviežias bei raugintas gėrybes ir jų gaminius – įvairius pagardus, aliejus, padažus ir užtepėles - tiesiai iš mūsų šefų rankų.

Raide

Books on shelf
Books on lap

Raidėje rasite mūsų kruopščiai atrinktas knygas apie maistą, gamtą ir tvarų gyvenimą. Tai knygos apie tai, kuo mes tikime ir gyvename.

Hygge

Plates and Bowls
Empty plates

Hygge yra daniškas žodis, skirtas nusakyti kokybiškiems gyvenimo momentams. Tai jaukios aplinkos kūrimas ir mėgavimasis gerais dalykais su mylimais žmonėmis. Neatsitiktinai, hygge taip pat yra mūsų interjero ir namų apyvokos parduotuvės pavadinimas. Čia rasite unikalių ir praktiškų skandinaviško dizaino daiktų jūsų namams.

Sekite mus Instagram

@senatoriupasazas

  • This error message is only visible to WordPress admins

    Error: No connected account.

    Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.