KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS IR DEGUSTACIJOS
n

MATTEO COVACCI MOKO GAMINTI PASTĄ SU KIAUŠINIAIS

KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS

Mokykitės gaminti itališką pastą šalia geriausių mokytojų. Vilniuje gyvenantis italas šefas Matteo Covacci moko tai, kas jam arčiausiai širdies – paprastos, naminės pastos gamybos. Tai įgūdžiai, kurie pravers visur ir visada. 

Vieta

Market Garden

Data

Sausio 14, 18:00-20:00

Kalba

Anglų

Kaina

€48 asmeniui

Daugiau apie dirbtuves ir šefą

n

Apie dirbtuves

Prisijunkite prie šefo Matteo pastos gamybos dirbtuvių ir išmokite tradicinės itališkos pastos su kiaušiniais gamybos pagrindų.

Jūs pasigaminsite tris porcijas šviežios pastos. Dirbtuvių metu sužinosite apie skirtingas miltų rūšis ir gliuteną, išmoksite gamybos technikų ir kaip pasigaminti skirtingas pastos formas. Matteo paaiškins kaip gaminti, laikyti ir virti itališką pastą. Jis taip pat papasakos pastos istoriją ir apie įvairiausias makaronų rūšis pasaulyje. Visa tai – gaminant ir besišnekučiuojant drauge!

Dirbtuves pradėsime taure vyno, kurią mums parinks somelje Simonas Laukaitis. Užsiėmimai tęsis maždaug 1.5 valandos. Vaikai kviečiami dalyvauti kartu su tėvais.

n

Matteo Covacci

„Dešimt metų darbo geriausiuose Europos restoranuose mane atvedė prie išvados, kad lengviausia su žmonėmis bendrauti per maistą.

Per maistą gimsta prasmingi ryšiai, gamindami mes visi kalbame viena kalba. Itališka pasta puikiausiai tam tinka, tad aš nusprendžiau grįžti prie savo šaknų ir tapti itališkos pastos šefu.

Aš organizuoju kursus, renginius ir korporatyvines kūrybines dirbtuves, kuriose bendraujame ir gaminame itališką pastą, tuo pačiu daugiau sužinodami apie turtingą Italijos kultūrinę istoriją ir tradicijas.“

Matteo Covacci

Norėtumėte prisijungti prie kūrybinių dirbtuvių?

Akademija | Matteo Covacci moko gaminti pastą su kiaušiniais

Nerkite giliau

Kitąmet užsimokite įvaldyti visas pastos gamybos technikas. Registruokitės į pilną itališkos pastos gamybos kursą su šefu Matteo Covacci: sausio 14  mokykitės pastos su kiaušiniais gamybos pagrindų, vasario 4 – Pietų Italijos pastos formų, o kovo 4 – kaip gaminti raviolius. Kaina €130 (trys dirbtuvės). 

Sudomino mūsų dirbtuvių ir mokymų aprašymai? Patyrinėkite Akademijos renginių kalendorių.