KŪRYBINĖS IR MEISTRIŠKUMO DIRBTUVĖS, DEGUSTACIJOS
GridArt

FLORISTAI ANT RIBOS: KALĖDINIŲ VAINIKŲ DIRBTUVĖS

KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS

Pačiu laiku prieš Kalėdas! Geriausių miesto floristų „Floristai ant ribos“ komanda kviečia išmokti ir kartu pasigaminti Kalėdinį vainiką. 

Vieta

Market Garden

Datos

Gruodžio 1, 18:00-20:00

Gruodžio 3, 12:00-14:00

Gruodžio 3, 16:00-18:00

Kalba

Lithuanian

Kaina

€95 asmeniui

Daugiau apie dirbtuves ir floristę

SenatoriuPasazasWEB

Apie dirbtuves

Dviejų valandų trukmės kūrybinėse dirbtuvėse Senatorių Pasažo konferencijų salėje „Market Garden“ floristė Živilė Simanavičiūtė mokys, kaip pasigaminti Kalėdinį vainiką iš natūralių medžiagų ir vietinių augalų. Suteiksime visas darbui reikalingas medžiagas ir priemones. Dirbtuvėse pasigaminsite vainiką, kurį galėsite parsinešti namo ir pasipuošti savo šventinį stalą ar namus.
Vietų skaičius ribotas. Maksimalus dalyvių skaičius – 10.

 

FB IMG

Živilė Simanavičiūtė

Živilė yra talentinga, jauna gėlių studijos „Floristai ant ribos“ floristė bei studijos Senatorių Pasaže vadovė. Živilės ir jos komandos kuriami šventiniai eksterjerai yra pelnę ne vieną apdovanojimą. Šios kūrybinės komandos įspūdingos gėlių kompozicijos, puošiančios renginius visoje Lietuvoje, nepalieka abejingų. Živilės pinamus vainikus mūsų svečiai jau matė Joninių šventėje ir per praėjusias Kalėdas. Džiaugiamės, kad tokiu įtemptu Kalėdiniu laikotarpiu ištaikėme progą Jums pasiūlyti šiuos ypatingus meistriškumo kursus.

 

Sudomino mūsų dirbtuvių ir mokymų aprašymai? Patyrinėkite Akademijos renginių kalendorių.