ŽINIOS IR ĮGŪDŽIAI
A

PREKYBOS PAGRINDAI. PIRMA DALIS: KRAUTUVININKAS

MOKYMAI

Išskirtinė galimybė daugiau sužinoti apie pagrindinius sėkmingo mažmeninės prekybos verslo elementus iš šios srities eksperto Niels Lønborg Brandt-Badaire iš Danijos.

Vieta

Market garden

Data

Lapkričio 29

Laikas

15:00 – 17:00

Kalba

Anglų

Kaina

€30

Daugiau apie mokymus

A

Apie mokymus

Niels Lønborg Brandt-Badaire pristatys mažmeninės prekybos istoriją ir pasidalins patarimais, kaip aptarnauti lankytoją, kad šis pasijustų „parduotuvės karaliumi“. Mokymuose susipažinsite su geriausia parduotuvių praktika visame pasaulyje ir išgirsite įžvalgų apie mažmeninės prekybos verslo ateitį.

Mokymai „Krautuvininkas“ yra sudėtinio trijų dalių kurso pirmoji dalis. Vėliau Jums pristatysime kitas mažmeninės prekybos mokymų dalis. 2 ir 3 dalys bus orientuotos į savitarnos ir prekybos už prekystalio ypatumus. Sužinosite kaip organizuoti produkto pristatymus ir degustacijas, išmoksite išdėlioti prekes, planuoti parduotuvės veiklą bei suprasite iškabų svarbą.
IMG

Niels Lonborg Brandt-Badaire

Niels įsitikinęs, kad ateities miestuose fizinės parduotuvės išliks svarbia gyvenimo dalimi. Nielso karjera visada buvo glaudžiai susijusi su mažmenine prekyba. Jis išaugino kai kurias gerai žinomas maisto parduotuves Šveicarijoje bei Danijoje. Nielso profesionalumas buvo įvertintas, kuomet jam buvo patikėta suprojektuoti, išvystyti ir valdyti populiarųjį Kopenhagos turgų TorvehallerneKBH.
Pastaruosius dešimt metų Nielsas yra kviečiamas skaityti pranešimų konferencijose visoje Europoje, jis dalyvauja keliuose svetingumo srities plėtros projektuose. Danijoje Nielsas yra žinomas kaip maisto, mažmeninės prekybos ir aptarnavimo sričių tendencijų ekspertas. Šiuo metu Nielsas konsultuoja Senatorių pasažą mažmeninės prekybos klausimais ir dažnai lankosi Lietuvoje.

Junkitės į žinių kelionę. Registruokitės į mokymus. 

Sudomino mūsų dirbtuvių ir mokymų aprašymai? Patyrinėkite Akademijos renginių kalendorių.